Bandar
Pekan
Kampung
Dusun
Lebuhraya
Utama
Sekunder
Tidak dikesan
Titik Jarak Masa Bahan bakar
Bukit Tinggi 0 km 0:00 00 min 0.0 l
E8 28 km, 25 min
Taman Chegar Medang 28 km 0:25 25 min 2.1 l
68 4 km, 03 min
Bentong 32 km 0:29 29 min 2.4 l
8 35 km, 24 min
Raub 67 km 0:53 53 min 5.0 l
8 9 km, 07 min
Kampung Gali 76 km 1:00 1 j 00 min 5.8 l
8 4 km, 02 min
Dong 80 km 1:03 1 j 03 min 6.4 l
8 45 km, 31 min
Kuala Lipis 125 km 1:34 1 j 34 min 9.6 l

Tempah Hotel untuk perjalanan anda ke Kuala Lipis

Jarak dari Bukit Tinggi ke Kuala Lipis dengan kereta

Jarak antara Bukit Tinggi dan Kuala Lipis ialah 125 kilometer dengan jalan termasuk 16 kilometer di lebuhraya. Jarak dari Bukit Tinggi ke Kuala Lipis dengan kereta mengambil masa kira-kira 1 jam dan 34 minit.

Jarak antara Bukit Tinggi dan Kuala Lipis adalah kedudukan ke-1,029 dalam kedudukan populariti.
Waktu memandu dari Bukit Tinggi ke Kuala Lipis adalah kira-kira 1 jam dan 34 minit tanpa perhentian perantaraan.
Gunakan medan "Mata perantaraan" di dalam "Tunjuk pilihan lanjutan" untuk mengetahui bagaimana untuk pergi dari Bukit Tinggi ke Kuala Lipis melalui titik transit tertentu.
Anda boleh mengira laluan dari Bukit Tinggi ke Kuala Lipis melalui mana-mana titik transit tertentu dengan menyeret dan menjatuhkan laluan pada peta.
Untuk mengetahui berapa jauh Bukit Tinggi dari Kuala Lipis, semua segmen laluan perantaraan dikira jumlahnya. Koordinat satelit jalan raya tepat digunakan untuk pengiraan ini.
Ada pertanyaan? Hubungi kami!