Bandar
Pekan
Kampung
Dusun
Lebuhraya
Utama
Sekunder
Tidak dikesan
Titik Jarak Masa Bahan bakar
Bus 0 km 0:00 00 min 0.0 l
3 km, 04 min
Nistelrode 3 km 0:04 04 min 0.2 l
A50 15 km, 10 min
Niftrik 18 km 0:14 14 min 1.3 l
A50 3 km, 01 min
Leur 21 km 0:16 16 min 1.6 l
A50 2 km, 01 min
Hernen 23 km 0:17 17 min 1.8 l
A50 57 km, 34 min
Apeldoorn 80 km 0:51 51 min 6.2 l
A50 43 km, 26 min
Kampen 122 km 1:18 1 j 18 min 9.6 l
N50 21 km, 13 min
Emmeloord 144 km 1:32 1 j 32 min 11.2 l
A6 13 km, 07 min
Lemmer 156 km 1:39 1 j 39 min 12.1 l
A6 A7 28 km, 18 min
Sneek 185 km 1:58 1 j 58 min 14.6 l
Bandar
Pekan
Kampung
Dusun
Lebuhraya
Utama
Sekunder
Tidak dikesan
Titik Jarak Masa Bahan bakar
Bus 0 km 0:00 00 min 0.0 l
1 km, 01 min
Menzel 1 km 0:01 01 min 0.0 l
2 km, 03 min
Nistelrode 3 km 0:04 04 min 0.2 l
A50 15 km, 10 min
Niftrik 18 km 0:14 14 min 1.3 l
A50 3 km, 01 min
Leur 21 km 0:16 16 min 1.6 l
A50 2 km, 01 min
Hernen 23 km 0:17 17 min 1.8 l
A50 15 km, 09 min
Heteren 38 km 0:26 26 min 3.0 l
A50 3 km, 01 min
Heelsum 41 km 0:28 28 min 3.2 l
A50 3 km, 01 min
Wolfheze 44 km 0:30 30 min 3.5 l
A50 15 km, 09 min
Terlet 60 km 0:39 39 min 4.7 l
A50 2 km, 01 min
Groenendaal 62 km 0:40 40 min 4.9 l
A50 18 km, 10 min
Apeldoorn 80 km 0:51 51 min 6.2 l
A50 6 km, 03 min
Broekland 86 km 0:55 55 min 6.7 l
A50 14 km, 08 min
Bakhuisbos 100 km 1:03 1 j 03 min 7.9 l
A50 23 km, 14 min
Kampen 122 km 1:18 1 j 18 min 9.6 l
N50 10 km, 06 min
Ens 132 km 1:24 1 j 24 min 10.4 l
N50 11 km, 07 min
Emmeloord 144 km 1:31 1 j 31 min 11.2 l
A6 5 km, 03 min
Bant 149 km 1:35 1 j 35 min 11.9 l
A6 7 km, 04 min
Lemmer 156 km 1:39 1 j 39 min 12.1 l
A6 A7 28 km, 18 min
Sneek 185 km 1:57 1 j 57 min 14.6 l

Tempah Hotel untuk perjalanan anda ke Sneek

Jarak dari Bus ke Sneek dengan kereta

Jarak antara Bus dan Sneek ialah 185 kilometer dengan jalan termasuk 147 kilometer di lebuhraya. Jarak dari Bus ke Sneek dengan kereta mengambil masa kira-kira 1 jam dan 58 minit.

Jarak antara Bus dan Sneek adalah kedudukan ke-2,680 dalam kedudukan populariti.
Waktu memandu dari Bus ke Sneek adalah kira-kira 1 jam dan 58 minit tanpa perhentian perantaraan.
Gunakan medan "Mata perantaraan" di dalam "Tunjuk pilihan lanjutan" untuk mengetahui bagaimana untuk pergi dari Bus ke Sneek melalui titik transit tertentu.
Anda boleh mengira laluan dari Bus ke Sneek melalui mana-mana titik transit tertentu dengan menyeret dan menjatuhkan laluan pada peta.
Untuk mengetahui berapa jauh Bus dari Sneek, semua segmen laluan perantaraan dikira jumlahnya. Koordinat satelit jalan raya tepat digunakan untuk pengiraan ini.
Laluan terbalik: dari Sneek ke Bus.
Ada pertanyaan? Hubungi kami!