Bandar
Pekan
Kampung
Dusun
Lebuhraya
Utama
Sekunder
Tidak dikesan
Titik Jarak Masa Bahan bakar
Edmonton 0 km 0:00 00 min 0.0 l
2 34 km, 24 min
Leduc 34 km 0:24 24 min 2.1 l
2 2A 11 km, 07 min
Kavanagh 45 km 0:31 31 min 3.3 l
2A 7 km, 05 min
Millet 53 km 0:36 36 min 4.0 l
2A 17 km, 13 min
Wetaskiwin 70 km 0:49 49 min 4.8 l

Jarak dari Edmonton ke Wetaskiwin dengan kereta

Jarak antara Edmonton dan Wetaskiwin ialah 70 kilometer dengan jalan termasuk 25 kilometer di lebuhraya. Jarak dari Edmonton ke Wetaskiwin dengan kereta mengambil masa kira-kira 49 minit.

Jarak antara Edmonton dan Wetaskiwin adalah kedudukan ke-333 dalam kedudukan populariti.
Waktu memandu dari Edmonton ke Wetaskiwin adalah kira-kira 49 minit tanpa perhentian perantaraan.
Gunakan medan "Mata perantaraan" di dalam "Tunjuk pilihan lanjutan" untuk mengetahui bagaimana untuk pergi dari Edmonton ke Wetaskiwin melalui titik transit tertentu.
Anda boleh mengira laluan dari Edmonton ke Wetaskiwin melalui mana-mana titik transit tertentu dengan menyeret dan menjatuhkan laluan pada peta.
Untuk mengetahui berapa jauh Edmonton dari Wetaskiwin, semua segmen laluan perantaraan dikira jumlahnya. Koordinat satelit jalan raya tepat digunakan untuk pengiraan ini.
Laluan terbalik: dari Wetaskiwin ke Edmonton.
Ada pertanyaan? Hubungi kami!