Bandar
Pekan
Kampung
Dusun
Lebuhraya
Utama
Sekunder
Tidak dikesan
Titik Jarak Masa Bahan bakar
Kabong 0 km 0:00 00 min 0.0 l
2136 33 km, 25 min
Roban 33 km 0:25 25 min 2.2 l
1-33 92 km, 1 j 01 min
Skrang Skim 124 km 1:27 1 j 27 min 9.6 l
1-29 10 km, 07 min
Engkilili 135 km 1:34 1 j 34 min 10.4 l
1-28 1-26 39 km, 27 min
Sri Aman 174 km 2:01 2 j 01 min 13.1 l

Jarak dari Kabong ke Sri Aman dengan kereta

Jarak antara Kabong dan Sri Aman ialah 174 kilometer dengan jalan. Jarak dari Kabong ke Sri Aman dengan kereta mengambil masa kira-kira 2 jam dan 1 minit.

Jarak antara Kabong dan Sri Aman adalah kedudukan ke-1,131 dalam kedudukan populariti.
Waktu memandu dari Kabong ke Sri Aman adalah kira-kira 2 jam dan 1 minit tanpa perhentian perantaraan.
Gunakan medan "Mata perantaraan" di dalam "Tunjuk pilihan lanjutan" untuk mengetahui bagaimana untuk pergi dari Kabong ke Sri Aman melalui titik transit tertentu.
Anda boleh mengira laluan dari Kabong ke Sri Aman melalui mana-mana titik transit tertentu dengan menyeret dan menjatuhkan laluan pada peta.
Untuk mengetahui berapa jauh Kabong dari Sri Aman, semua segmen laluan perantaraan dikira jumlahnya. Koordinat satelit jalan raya tepat digunakan untuk pengiraan ini.
Laluan terbalik: dari Sri Aman ke Kabong.
Ada pertanyaan? Hubungi kami!