Bandar
Pekan
Kampung
Dusun
Lebuhraya
Utama
Sekunder
Tidak dikesan
Titik Jarak Masa Bahan bakar
Kemayan 0 km 0:00 00 min 0.0 l
10 C120 37 km, 27 min
Simpang Pelangai 37 km 0:27 27 min 2.3 l
9 35 km, 25 min
Karak 72 km 0:52 52 min 5.4 l
9 2 9 km, 06 min
Kg Sungai Dua 81 km 0:58 58 min 6.3 l
E8 7 km, 04 min
Taman Chegar Medang 88 km 1:02 1 j 02 min 6.6 l
E8 31 km, 27 min
Bukit Tinggi 119 km 1:29 1 j 29 min 8.7 l

Tempah Hotel untuk perjalanan anda ke Bukit Tinggi

Jarak dari Kemayan ke Bukit Tinggi dengan kereta

Jarak antara Kemayan dan Bukit Tinggi ialah 119 kilometer dengan jalan termasuk 30 kilometer di lebuhraya. Jarak dari Kemayan ke Bukit Tinggi dengan kereta mengambil masa kira-kira 1 jam dan 30 minit.

Jarak antara Kemayan dan Bukit Tinggi adalah kedudukan ke-958 dalam kedudukan populariti.
Waktu memandu dari Kemayan ke Bukit Tinggi adalah kira-kira 1 jam dan 30 minit tanpa perhentian perantaraan.
Gunakan medan "Mata perantaraan" di dalam "Tunjuk pilihan lanjutan" untuk mengetahui bagaimana untuk pergi dari Kemayan ke Bukit Tinggi melalui titik transit tertentu.
Anda boleh mengira laluan dari Kemayan ke Bukit Tinggi melalui mana-mana titik transit tertentu dengan menyeret dan menjatuhkan laluan pada peta.
Untuk mengetahui berapa jauh Kemayan dari Bukit Tinggi, semua segmen laluan perantaraan dikira jumlahnya. Koordinat satelit jalan raya tepat digunakan untuk pengiraan ini.
Ada pertanyaan? Hubungi kami!