Bandar
Pekan
Kampung
Dusun
Lebuhraya
Utama
Sekunder
Tidak dikesan
Titik Jarak Masa Bahan bakar
Kuala Perlis 0 km 0:00 00 min 0.0 l
81 194 5 km, 09 min
Kampung Titi Serong 5 km 0:09 09 min 0.2 l
194 11 km, 07 min
Kampung Banat 16 km 0:16 16 min 1.1 l
194 6 km, 11 min
Pauh 22 km 0:27 27 min 1.4 l

Jarak dari Kuala Perlis ke Pauh dengan kereta

Jarak antara Kuala Perlis dan Pauh ialah 22 kilometer dengan jalan. Jarak dari Kuala Perlis ke Pauh dengan kereta mengambil masa kira-kira 27 minit.

Jarak antara Kuala Perlis dan Pauh adalah kedudukan ke-859 dalam kedudukan populariti.
Waktu memandu dari Kuala Perlis ke Pauh adalah kira-kira 27 minit tanpa perhentian perantaraan.
Gunakan medan "Mata perantaraan" di dalam "Tunjuk pilihan lanjutan" untuk mengetahui bagaimana untuk pergi dari Kuala Perlis ke Pauh melalui titik transit tertentu.
Anda boleh mengira laluan dari Kuala Perlis ke Pauh melalui mana-mana titik transit tertentu dengan menyeret dan menjatuhkan laluan pada peta.
Untuk mengetahui berapa jauh Kuala Perlis dari Pauh, semua segmen laluan perantaraan dikira jumlahnya. Koordinat satelit jalan raya tepat digunakan untuk pengiraan ini.
Laluan terbalik: dari Pauh ke Kuala Perlis.
Ada pertanyaan? Hubungi kami!