Jarak antara Kubur Panjang dan Taman Chegar Medang

Jarak dari Kubur Panjang ke Taman Chegar Medang ialah 485 kilometer dengan jalan termasuk 459 kilometer di jalan raya. Jalan mengambil masa kira-kira 4 jam dan 43 minit dan pergi melalui Nibong Tebal, Pendang, Bedong, Bertam, Seberang Jaya, Juru dan Valdor.

Terdapat tol di laluan.
Klik di sini untuk memuatkan peta interaktif
Bandingkan laluan ini dalam perkhidmatan lain:
Bandar
Pekan
Kampung
Dusun
Lebuhraya
Utama
Sekunder
Tidak dikesan
Titik Jarak Masa Bahan bakar
Kubur Panjang 0 km 0:00 00 min 0.0 l
K128 K125 17 km, 12 min
Pendang 17 km 0:12 12 min 1.1 l
K133 E1 34 km, 19 min
Bedong 51 km 0:32 32 min 3.8 l
E1 28 km, 15 min
Bertam 79 km 0:47 47 min 6.2 l
E1 15 km, 08 min
Seberang Jaya 94 km 0:56 56 min 7.4 l
E1 11 km, 06 min
Juru 105 km 1:03 1 j 03 min 8.1 l
E1 11 km, 06 min
Valdor 116 km 1:09 1 j 09 min 9.1 l
E1 6 km, 03 min
Nibong Tebal 122 km 1:12 1 j 12 min 9.5 l
E1 20 km, 10 min
Alor Pongsu 142 km 1:23 1 j 23 min 11.0 l
E1 343 km, 3 j 20 min
Taman Chegar Medang 485 km 4:43 4 j 43 min 38.4 l
Bandar
Pekan
Kampung
Dusun
Lebuhraya
Utama
Sekunder
Tidak dikesan
Titik Jarak Masa Bahan bakar
Kubur Panjang 0 km 0:00 00 min 0.0 l
K128 4 km, 02 min
Kampung Kubang Pisang 4 km 0:02 02 min 0.3 l
K128 4 km, 02 min
Kampung Bukit Sekechong 8 km 0:05 05 min 0.3 l
K125 4 km, 03 min
Kampung Alor Punti 12 km 0:08 08 min 0.9 l
K133 5 km, 03 min
Pendang 17 km 0:12 12 min 1.1 l
K133 3 km, 02 min
Kampung Batu Menunggul 20 km 0:14 14 min 1.6 l
K133 E1 5 km, 03 min
Kampong Bukit Jambul 25 km 0:18 18 min 2.0 l
E1 6 km, 03 min
Bukit Jenun 31 km 0:21 21 min 2.2 l
E1 20 km, 10 min
Bedong 51 km 0:31 31 min 3.8 l
E1 15 km, 08 min
Kampung Matang Gadong 67 km 0:40 40 min 5.3 l
E1 3 km, 01 min
Kampung Pokok Assam 69 km 0:41 41 min 5.4 l
E1 5 km, 02 min
Bumbung Lima 74 km 0:44 44 min 5.9 l
E1 5 km, 02 min
Bertam 79 km 0:47 47 min 6.2 l
E1 9 km, 04 min
Kampung Teluk 88 km 0:52 52 min 7.0 l
E1 2 km, 01 min
Kampong Tanjong Putus 90 km 0:53 53 min 7.1 l
E1 3 km, 02 min
Seberang Jaya 94 km 0:56 56 min 7.4 l
E1 11 km, 06 min
Juru 105 km 1:02 1 j 02 min 8.1 l
E1 11 km, 06 min
Valdor 116 km 1:09 1 j 09 min 9.1 l
E1 6 km, 03 min
Nibong Tebal 122 km 1:12 1 j 12 min 9.5 l
E1 20 km, 10 min
Alor Pongsu 142 km 1:23 1 j 23 min 11.0 l
E1 17 km, 09 min
Kampung Dew 159 km 1:32 1 j 32 min 12.3 l
E1 19 km, 10 min
Changkat Jering 178 km 1:43 1 j 43 min 13.8 l
E1 8 km, 04 min
Bukit Gandang 187 km 1:47 1 j 47 min 14.7 l
E1 9 km, 04 min
Padang Rengas 196 km 1:52 1 j 52 min 15.3 l
E1 30 km, 19 min
Meru Raya 226 km 2:12 2 j 12 min 17.8 l
E1 8 km, 05 min
Ipoh Garden 234 km 2:17 2 j 17 min 18.6 l
E1 12 km, 07 min
Simpang Pulai 246 km 2:25 2 j 25 min 19.3 l
E1 7 km, 03 min
Gopeng 253 km 2:29 2 j 29 min 20.1 l
E1 16 km, 08 min
Kampung Sahom 269 km 2:37 2 j 37 min 21.2 l
E1 44 km, 23 min
Sungkai 312 km 3:01 3 j 01 min 24.6 l
E1 10 km, 05 min
Trolak 322 km 3:06 3 j 06 min 25.4 l
E1 14 km, 07 min
Slim River 336 km 3:14 3 j 14 min 26.1 l
E1 12 km, 06 min
Behrang 348 km 3:20 3 j 20 min 27.6 l
E1 15 km, 08 min
Tanjung Malim 363 km 3:29 3 j 29 min 28.2 l
E1 23 km, 12 min
Bukit Beruntung 386 km 3:41 3 j 41 min 30.5 l
E1 23 km, 12 min
Kuang 408 km 3:53 3 j 53 min 32.7 l
E1 2 km, 01 min
Taman Impian Indah 411 km 3:55 3 j 55 min 32.7 l
E1 13 km, 08 min
Segambut 424 km 4:03 4 j 03 min 33.6 l
E33 18 km, 11 min
Taman Permai Jaya 442 km 4:15 4 j 15 min 35.2 l
E8 44 km, 27 min
Taman Chegar Medang 485 km 4:43 4 j 43 min 38.4 l

Sering bertanya soalan-soalan

Berapa biayanya untuk memandu dari Kubur Panjang ke Taman Chegar Medang?

Kos bahan bakar: 62.1 MYR

Kos bahan api ini dikira sebagai: (Jarak laluan 485 km / 100 km) * (Penggunaan bahan bakar 8 l/100 km) * (Harga bahan bakar 1.6 MYR / l)

Anda boleh melaraskan penggunaan bahan api dan harga bahan api di sini.

Berapa lama menaiki kereta dari Kubur Panjang ke Taman Chegar Medang?

Masa memandu: 4 j 43 min

Masa ini dikira untuk memandu pada kelajuan maksimum yang dibenarkan, dengan mengambil kira sekatan peraturan lalu lintas.

  • 343 km dengan kelajuan maksimum 110 km/j = 3 j 7 min
  • 35 km dengan kelajuan maksimum 100 km/j = 21 min
  • 60 km dengan kelajuan maksimum 90 km/j = 39 min
  • 46 km dengan kelajuan maksimum 80 km/j = 34 min

Itu dikira masa memandu tidak mengambil ke account pertengahan berhenti dan kesesakan lalu lintas.

Berapa jauhkah Kubur Panjang ke Taman Chegar Medang melalui darat?

Jarak antara Kubur Panjang dan Taman Chegar Medang ialah 485 km dengan jalan termasuk 459 km di lebuhraya.

Koordinat satelit jalan raya tepat digunakan untuk pengiraan ini. Awal dan akhir mata adalah pusat dari Kubur Panjang dan Taman Chegar Medang masing-masing.

Berapa jauh Kubur Panjang ke Taman Chegar Medang dengan pesawat?

Jarak terpendek (udara garis, seperti terbangnya gagak) antara Kubur Panjang dan Taman Chegar Medang adalah 327 km.

Jarak ini dikira menggunakan Haversine formula sebagai besar-bulatan jarak antara dua titik di permukaan satu bidang. Awal dan akhir mata adalah pusat dari Kubur Panjang dan Taman Chegar Medang masing-masing. Jarak sebenar antara lapangan terbang mungkin berbeza.

Berapa jam adalah Kubur Panjang dari Taman Chegar Medang dengan pesawat?

Pesawat Boeing 737 memerlukan 24 min untuk menempuh jarak 327 km pada kelajuan pelayaran 800 km/j.

Pesawat kecil "Cessna 172" perlukan 1 j 29 min untuk penerbangan ini jarak rata-rata di kecepatan 220 km/j.

Kali ini adalah anggaran dan tidak mengambil ke account lepas landas dan mendarat kali, lokasi lapangan terbang dan dunia sebenar lain faktor.

Berapa lamakah perjalanan dengan helikopter dari Kubur Panjang ke Taman Chegar Medang?

Cepat helikopter "Eurocopter AS350" atau "Hughes OH-6 Cayuse" butuh 1 j 21 min untuk menutup jarak 327 km di kelajuan pelayaran 240 km/j.

Popular "Robinson R44" butuh 1 j 33 min untuk penerbangan ini jarak pada kelajuan rata-rata 210 km/j.

Kali ini adalah anggaran dan tidak mengambil ke account lepas landas dan mendarat kali, bandara lokasi dan lain-lain dunia sebenar faktor.

Apakah bandar yang terletak di tengah-tengah antara Kubur Panjang dan Taman Chegar Medang?

Titik tengah antara Kubur Panjang dan Taman Chegar Medang ialah Simpang Pulai. Ia adalah kira-kira 3 km dari yang tepat titik tengah oleh jalan.

Jarak dari Simpang Pulai ke Kubur Panjang adalah 246 km dan memandu akan mengambil masa kira-kira 2 j 25 min. Jalan antara Simpang Pulai dan Taman Chegar Medang telah panjang 239 km dan akan mengambil masa kira-kira 2 j 18 min.

Bandar lain yang terletak berhampiran dengan titik tengah:

  • Ipoh Garden berada dalam jarak 234 km dari Kubur Panjang dan 252 km dari Taman Chegar Medang
  • Gopeng berada dalam jarak 253 km dari Kubur Panjang dan 233 km dari Taman Chegar Medang
  • Meru Raya berada dalam jarak 226 km dari Kubur Panjang dan 260 km dari Taman Chegar Medang

Di manakah Kubur Panjang secara relatif kepada Taman Chegar Medang?

Kubur Panjang terletak 327 km utara-barat dari Taman Chegar Medang.

Kubur Panjang mempunyai koordinat geografi: latitud 6.08737, longitud 100.55326.

Taman Chegar Medang mempunyai koordinat geografi: latitud 3.49212, longitud 101.93791.

Lebuh raya manakah yang pergi dari Kubur Panjang ke Taman Chegar Medang?

Laluan dari Kubur Panjang ke Taman Chegar Medang berikut E1.

Lain kecil bahagian lulus di sepanjang jalan:

  • 2: 53 km
  • E8: 47 km
  • E33: 15 km
  • K133: 10 km
  • K125: 6 km
  • K128: 5 km
  • 54: 2 km
  • 28: 2 km
Jarak antara Kubur Panjang dan Taman Chegar Medang adalah kedudukan ke-732 dalam kedudukan populariti.
Ada pertanyaan? Hubungi kami!
<