Bandar
Pekan
Kampung
Dusun
Lebuhraya
Utama
Sekunder
Tidak dikesan
Titik Jarak Masa Bahan bakar
Lumut 0 km 0:00 00 min 0.0 l
A186 7 km, 20 min
Seri Manjung 7 km 0:20 20 min 0.4 l
100 7 km, 21 min
Sitiawan 14 km 0:41 41 min 0.9 l
5 14 km, 40 min
Taman Mohd Wazir 28 km 1:22 1 j 22 min 2.2 l
5 11 km, 32 min
Kampong Kayan 38 km 1:54 1 j 54 min 3.0 l
5 A266 25 km, 44 min
Pasir Salak 63 km 2:38 2 j 38 min 4.8 l

Jarak dari Lumut ke Pasir Salak dengan kereta

Jarak antara Lumut dan Pasir Salak ialah 63 kilometer dengan jalan. Jarak dari Lumut ke Pasir Salak dengan kereta mengambil masa kira-kira 2 jam dan 39 minit.

Jarak antara Lumut dan Pasir Salak adalah kedudukan ke-423 dalam kedudukan populariti.
Waktu memandu dari Lumut ke Pasir Salak adalah kira-kira 2 jam dan 39 minit tanpa perhentian perantaraan.
Gunakan medan "Mata perantaraan" di dalam "Tunjuk pilihan lanjutan" untuk mengetahui bagaimana untuk pergi dari Lumut ke Pasir Salak melalui titik transit tertentu.
Anda boleh mengira laluan dari Lumut ke Pasir Salak melalui mana-mana titik transit tertentu dengan menyeret dan menjatuhkan laluan pada peta.
Untuk mengetahui berapa jauh Lumut dari Pasir Salak, semua segmen laluan perantaraan dikira jumlahnya. Koordinat satelit jalan raya tepat digunakan untuk pengiraan ini.
Laluan terbalik: dari Pasir Salak ke Lumut.
Ada pertanyaan? Hubungi kami!