Bandar
Pekan
Kampung
Dusun
Lebuhraya
Utama
Sekunder
Tidak dikesan
Titik Jarak Masa Bahan bakar
Nilai 0 km 0:00 00 min 0.0 l
32 E6 29 km, 28 min
Kampung Selangor Dredging 29 km 0:28 28 min 1.6 l
E6 23 km, 24 min
Seksyen 19 53 km 0:52 52 min 4.1 l
E13 4 km, 11 min
Shah Alam 56 km 1:03 1 j 03 min 4.4 l

Jarak dari Nilai ke Shah Alam dengan kereta

Jarak antara Nilai dan Shah Alam ialah 56 kilometer dengan jalan termasuk 48 kilometer di lebuhraya. Jarak dari Nilai ke Shah Alam dengan kereta mengambil masa kira-kira 1 jam dan 4 minit.

Jarak antara Nilai dan Shah Alam adalah kedudukan ke-488 dalam kedudukan populariti.
Waktu memandu dari Nilai ke Shah Alam adalah kira-kira 1 jam dan 4 minit tanpa perhentian perantaraan.
Gunakan medan "Mata perantaraan" di dalam "Tunjuk pilihan lanjutan" untuk mengetahui bagaimana untuk pergi dari Nilai ke Shah Alam melalui titik transit tertentu.
Anda boleh mengira laluan dari Nilai ke Shah Alam melalui mana-mana titik transit tertentu dengan menyeret dan menjatuhkan laluan pada peta.
Untuk mengetahui berapa jauh Nilai dari Shah Alam, semua segmen laluan perantaraan dikira jumlahnya. Koordinat satelit jalan raya tepat digunakan untuk pengiraan ini.
Laluan terbalik: dari Shah Alam ke Nilai.
Ada pertanyaan? Hubungi kami!