Bandar
Pekan
Kampung
Dusun
Lebuhraya
Utama
Sekunder
Tidak dikesan
Titik Jarak Masa Bahan bakar
Rawang 0 km 0:00 00 min 0.0 l
B27 E1 10 km, 17 min
Kuang 10 km 0:17 17 min 0.8 l
E1 2 km, 01 min
Taman Impian Indah 13 km 0:19 19 min 0.8 l
E1 43 km, 42 min
Bandar Saujana Putra 56 km 1:01 1 j 01 min 3.9 l
E26 13 km, 35 min
Jenjarom 69 km 1:36 1 j 36 min 5.0 l

Jarak dari Rawang ke Jenjarom dengan kereta

Jarak antara Rawang dan Jenjarom ialah 69 kilometer dengan jalan termasuk 62 kilometer di lebuhraya. Jarak dari Rawang ke Jenjarom dengan kereta mengambil masa kira-kira 1 jam dan 36 minit.

Jarak antara Rawang dan Jenjarom adalah kedudukan ke-1,069 dalam kedudukan populariti.
Waktu memandu dari Rawang ke Jenjarom adalah kira-kira 1 jam dan 36 minit tanpa perhentian perantaraan.
Gunakan medan "Mata perantaraan" di dalam "Tunjuk pilihan lanjutan" untuk mengetahui bagaimana untuk pergi dari Rawang ke Jenjarom melalui titik transit tertentu.
Anda boleh mengira laluan dari Rawang ke Jenjarom melalui mana-mana titik transit tertentu dengan menyeret dan menjatuhkan laluan pada peta.
Untuk mengetahui berapa jauh Rawang dari Jenjarom, semua segmen laluan perantaraan dikira jumlahnya. Koordinat satelit jalan raya tepat digunakan untuk pengiraan ini.
Laluan terbalik: dari Jenjarom ke Rawang.
Ada pertanyaan? Hubungi kami!