Bandar
Pekan
Kampung
Dusun
Lebuhraya
Utama
Sekunder
Tidak dikesan
Titik Jarak Masa Bahan bakar
Rompin 0 km 0:00 00 min 0.0 l
10 22 km, 17 min
Bahau 22 km 0:17 17 min 1.2 l
13 7 km, 05 min
Juasseh 30 km 0:22 22 min 2.4 l
13 9 9 km, 06 min
Kuala Pilah 39 km 0:28 28 min 2.8 l

Jarak dari Rompin ke Kuala Pilah dengan kereta

Jarak antara Rompin dan Kuala Pilah ialah 39 kilometer dengan jalan. Jarak dari Rompin ke Kuala Pilah dengan kereta mengambil masa kira-kira 28 minit.

Jarak antara Rompin dan Kuala Pilah adalah kedudukan ke-100 dalam kedudukan populariti.
Waktu memandu dari Rompin ke Kuala Pilah adalah kira-kira 28 minit tanpa perhentian perantaraan.
Gunakan medan "Mata perantaraan" di dalam "Tunjuk pilihan lanjutan" untuk mengetahui bagaimana untuk pergi dari Rompin ke Kuala Pilah melalui titik transit tertentu.
Anda boleh mengira laluan dari Rompin ke Kuala Pilah melalui mana-mana titik transit tertentu dengan menyeret dan menjatuhkan laluan pada peta.
Untuk mengetahui berapa jauh Rompin dari Kuala Pilah, semua segmen laluan perantaraan dikira jumlahnya. Koordinat satelit jalan raya tepat digunakan untuk pengiraan ini.
Laluan terbalik: dari Kuala Pilah ke Rompin.
Ada pertanyaan? Hubungi kami!