Bandar
Pekan
Kampung
Dusun
Lebuhraya
Utama
Sekunder
Tidak dikesan
Titik Jarak Masa Bahan bakar
Sarikei 0 km 0:00 00 min 0.0 l
15 km, 11 min
Bintangor 15 km 0:11 11 min 0.7 l
Q220 38 km, 29 min
Sibu 53 km 0:40 40 min 3.7 l
53 km, 38 min
Kampung Serdeng 106 km 1:18 1 j 18 min 8.0 l
19 km, 17 min
Kampung Semop 125 km 1:36 1 j 36 min 9.1 l
23 km, 24 min
Daro 149 km 2:00 2 j 00 min 11.8 l
7 km, 04 min
Kampung Tian 155 km 2:05 2 j 05 min 12.0 l
8 km, 06 min
Matu 163 km 2:11 2 j 11 min 12.8 l

Jarak dari Sarikei ke Matu dengan kereta

Jarak antara Sarikei dan Matu ialah 163 kilometer dengan jalan. Jarak dari Sarikei ke Matu dengan kereta mengambil masa kira-kira 2 jam dan 11 minit.

Jarak antara Sarikei dan Matu adalah kedudukan ke-256 dalam kedudukan populariti.
Waktu memandu dari Sarikei ke Matu adalah kira-kira 2 jam dan 11 minit tanpa perhentian perantaraan.
Gunakan medan "Mata perantaraan" di dalam "Tunjuk pilihan lanjutan" untuk mengetahui bagaimana untuk pergi dari Sarikei ke Matu melalui titik transit tertentu.
Anda boleh mengira laluan dari Sarikei ke Matu melalui mana-mana titik transit tertentu dengan menyeret dan menjatuhkan laluan pada peta.
Untuk mengetahui berapa jauh Sarikei dari Matu, semua segmen laluan perantaraan dikira jumlahnya. Koordinat satelit jalan raya tepat digunakan untuk pengiraan ini.
Laluan terbalik: dari Matu ke Sarikei.
Ada pertanyaan? Hubungi kami!