Bandar
Pekan
Kampung
Dusun
Lebuhraya
Utama
Sekunder
Tidak dikesan
Titik Jarak Masa Bahan bakar
1.53959, 103.75878 0 km 0:00 00 min 0.0 l
4 km, 11 min
Bandar Dato Onn 4 km 0:11 11 min 0.2 l
E2 68 km, 43 min
Machap 72 km 0:54 54 min 5.7 l
E2 10 km, 06 min
Ayer Hitam 82 km 1:00 1 j 00 min 6.6 l
50 21 km, 1 j 03 min
Kluang 104 km 2:04 2 j 04 min 7.9 l

Jarak dari Tebrau ke Kluang dengan kereta

Jarak antara Tebrau dan Kluang ialah 104 kilometer dengan jalan termasuk 78 kilometer di lebuhraya. Jarak dari Tebrau ke Kluang dengan kereta mengambil masa kira-kira 2 jam dan 4 minit.

Jarak antara Tebrau dan Kluang adalah kedudukan ke-1,139 dalam kedudukan populariti.
Waktu memandu dari Tebrau ke Kluang adalah kira-kira 2 jam dan 4 minit tanpa perhentian perantaraan.
Gunakan medan "Mata perantaraan" di dalam "Tunjuk pilihan lanjutan" untuk mengetahui bagaimana untuk pergi dari Tebrau ke Kluang melalui titik transit tertentu.
Anda boleh mengira laluan dari Tebrau ke Kluang melalui mana-mana titik transit tertentu dengan menyeret dan menjatuhkan laluan pada peta.
Untuk mengetahui berapa jauh Tebrau dari Kluang, semua segmen laluan perantaraan dikira jumlahnya. Koordinat satelit jalan raya tepat digunakan untuk pengiraan ini.
Laluan terbalik: dari Kluang ke Tebrau.
Ada pertanyaan? Hubungi kami!