Bandar
Pekan
Kampung
Dusun
Lebuhraya
Utama
Sekunder
Tidak dikesan
Titik Jarak Masa Bahan bakar
Machang 0 km 0:00 00 min 0.0 l
8 9 km, 22 min
Tok Bok 9 km 0:22 22 min 0.6 l
8 18 km, 53 min
Ketereh 26 km 1:15 1 j 15 min 1.9 l
14 km, 42 min
Wakaf Che Yeh 40 km 1:57 1 j 57 min 3.1 l
8 6 km, 17 min
Kota Bharu 46 km 2:14 2 j 14 min 3.5 l

Jarak dari Machang ke Kota Bharu dengan kereta

Jarak antara Machang dan Kota Bharu ialah 46 kilometer dengan jalan. Jarak dari Machang ke Kota Bharu dengan kereta mengambil masa kira-kira 2 jam dan 14 minit.

Jarak antara Machang dan Kota Bharu adalah kedudukan ke-58 dalam kedudukan populariti.
Waktu memandu dari Machang ke Kota Bharu adalah kira-kira 2 jam dan 14 minit tanpa perhentian perantaraan.
Gunakan medan "Mata perantaraan" di dalam "Tunjuk pilihan lanjutan" untuk mengetahui bagaimana untuk pergi dari Machang ke Kota Bharu melalui titik transit tertentu.
Anda boleh mengira laluan dari Machang ke Kota Bharu melalui mana-mana titik transit tertentu dengan menyeret dan menjatuhkan laluan pada peta.
Untuk mengetahui berapa jauh Machang dari Kota Bharu, semua segmen laluan perantaraan dikira jumlahnya. Koordinat satelit jalan raya tepat digunakan untuk pengiraan ini.
Laluan terbalik: dari Kota Bharu ke Machang.
Ada pertanyaan? Hubungi kami!